Laatste nieuws

Maak kennis met een instrument

Heb jij Jong AMDG onlangs in actie gezien en wil jij ook samen muziek maken?  

Na de zomervakantie is het weer mogelijk om in 5 gratis muzieklessen kennis te maken met een instrument naar keuze. Zo kan je ervaren hoe het is om bijvoorbeeld de klarinet of de trombone te bespelen. De lessen vinden plaats bij de muziekschool Quintus en de lesdag en tijdstip wordt in overleg afgesproken. Na 5 lessen kun je al een aantal noten spelen. We nodigen je dan uit om een keer samen te spelen met jong AMDG of met de drumband. 

Daarna bepaal je of je doorgaat met muziekles. Wanneer je dan lid wordt van onze vereniging, kom je in aanmerking voor een zeer aantrekkelijke korting op het lesgeld bij Quintus.

Je kunt je hiervoor opgeven bij AMDG: stuur een berichtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. of via het contactformulier op deze website. 

Nieuwsbriefarchief

Verenigingsgebouw

De Opmaat
Harmoniepad 4
8265 PK Kampen

  • dummy038 - 33 133 90

  • dummy info@amdgkampen.nl

Privacy policy

Lid worden?

Je kunt altijd lid worden van onze vereniging. Het maakt daarbij niet uit of je al een instrument speelt of nog helemaal van vooraf aan moet beginnen.